Dr. Kaboli

Dental Center

مرکز دندانپزشکی دکتر کابلی

ما مفتخریم تا در مرکز دندانپزشکی دکتر کابلی با همکاری تیمی دندانپزشکان زبردست با داشتن کرسی علمی در قطب های دانشگاهی شاخص در کشور(عمومی و متخصص) با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و متدهای درمانی به همراه رعایت آخرین نکات بهداشتی و استریلیزاسیون پیشرفته مندرج در سازمانهای بین المللی؛ میزبان شما عزیزان باشیم.

مشاوره و نوبت دهی

این مجموعه با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی و دانش روز در زمینه دندانپزشکی و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و مرغوب ترین مواد ساخت کشورهای آمریکا، آلمان، ژاپن، سوئیس و ... اقدام به ارائه خدمات نوین در زمینه دندانپزشکی به مراجعه کنندگان خود کرده است.

در این مجموعه همواره در کنار ارائه با کیفیت ترین خدمات و مرغوب ترین مواد دندانپزشکی و همچنین هزینه های قابل قبول و متناسب با شرایط مراجعه کنندگان محترم، خودمان را ملزم به رعایت اصول و اخلاق حرفه ای پزشکی می دانیم.

بنده به عنوان مدیر این مجموعه با بهره گیری از تخصص مدیریت در کسب و کار در کنار تحصیلات آکادمیک دندانپزشکی خود، هدف والای تیم را "استمرار کیفیت در راستای رضایتمندی" مراجعه کنندگان عزیز در گذر زمان دانسته و رسالت خود را تنظیم برنامه مدون برای مراجعه کنندگان جهت پیشگیری و حفظ سلامت ایجاد شده دهان و دندان آن ها می دانم. امیدوارم که با حضور و بهره گیری از خدمات آموزشی و درمانی مجموعه ما، بتوانیم نشان لیاقت و شایستگی در ارائه بهترین ها را از دستان پر مهرتان، دریافت کنیم.

ایام به کام، لبخندتان مستدام
دکتر علی کابلی
مدیر مرکز دندانپزشکی دکتر کابلی

وجه تمایز این مرکز سرعت، دقت، کیفیت و ضمانت در ارائه خدمات دندانپزشکی می باشد.
برای دریافت مشاوره رایگان فرم را تکمیل کنید
مشاوره و نوبت دهی